Przegląd Prac Graficznych „Deadline 2020” to wystawa zawierająca zbiór 30 najlepszych prac oraz 8 animacji wybranych przez dydaktyków kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna WSIiZ.

Obrazy zostały wyselekcjonowane spośród prac zaliczeniowych. Łącznie zespół dydaktyków przeglądnął ok. 6000 prac. „Wybór był bardzo trudny. Prace realizowane przez naszych studentów są naprawdę wysokiej jakości, kreatywne i stworzone z pomysłem. Jednocześnie imponująca jest mnogość technik i zabiegów graficznych do jakich uciekają się studenci. Prace są odzwierciedleniem tego, co się dzieje na kierunku, zatem widzimy, że studenci zobowiązani są do wykonywania prac na różne tematy, pracując z różnym rodzajem formy wizualnej” – mówi mgr Łukasz Bis, EMBA, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

Wystawa została zaprezentowana w piątek (18.12.2020r.) o godzinie 12:18. Prace będą eksponowane przez rok czasu, w wirtualnej galerii poprzez serwis Artsteps, aby je zobaczyć należy kliknąć TUTAJ.

Jeśli sytuacja epidemiologiczna pozwoli, prace zostaną wydrukowane i powieszone na ścianach Kampusu w Kielnarowej – w Patio Centrum Edukacji Międzynarodowej” – dodaje mgr Łukasz Bis,EMBA.

Autorzy prac:

Aneta Podgórska ,Izabela Lenczowska, Adam Mazur, Valeriia Biletska, Hubert Blajer, Daniel Bobrowski, Oleksandr Chyhur, Dawid Fudali, Gabriela Pelc, Julia Borkowska, Julia Jurek,
Justyna Cacoń, Karolina Maciewicz, Karolina Sroka, Sofiia Kulak, Eryk Lorynowicz, Ewelina Łuszcz, Martyna Zajdel, Mateusz Dziopak, Mateusz Polniak, Michał Borowski, Kamil Stemplewski, Pola Rosłan, Sebastian Trojanowski, Gabriela Szczepańska, Maria Szydło, Martyna Zajdel, Dawid Sudoł, Sara Argasińska, Sara Argasińska.