W organizowanym cyklu Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych, WSIiZ będzie prezentowała swoją ofertę edukacyjną w czterech miastach regionu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszej Uczelni.

W najbliższym czasie będziemy:

• 17 listopada 2009 r. w Tarnobrzegu
  • 18 listopada 2009 r. w Mielcu
  • 19 listopada 2009 r. w Jarosławiu
  • 20 listopada 2009 r. w Przemyślu

Zobacz, gdzie dokładnie nas szukać! A co przygotowała na tę okazję Uczelnia? W myśl znanego przysłowia: „nie samą nauką żyje student”, a w tym przypadku „przyszły student”, dla amatorów dobrej zabawy intelektualnej przygotowaliśmy szereg konkursów z nagrodami oraz znany już maturzystom z Rzeszowa „Quiz ludzi zdolnych do wszystkiego”. Przede wszystkim jednak wszyscy odwiedzający zostaną „uzbrojeni” w komplet informacji dotyczących możliwości kształcenia oraz rozwoju pasji i umiejętności podczas studiów w WSIiZ.

Serdecznie zapraszamy!