W ciągu najbliższych 10-15 lat wzrośnie zapotrzebowanie na osoby posiadające kompetencje w obszarze lotnictwa cywilnego. Takie prognozy publikuje Urząd Lotnictwa Cywilnego. Studia na elitarnej ścieżce kształcenia Aviation Management są więc najlepszym wyjściem dla ambitnych osób wiążących swoją przyszłość z lotnictwem.

Aviation Management to specjalność, którą Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uruchomiła jako pierwsza Uczelnia w Polsce i czwarta w Europie.

Na mocy umowy podpisanej z jednym z największych przewoźników lotniczych w Europie – LUFTHANSĄ, w trakcie studiów studenci kształcić się będą pod okiem międzynarodowych ekspertów z branży lotniczej. Wezmą również udział w organizowanych badaniach dla sektora lotniczego czy specjalistycznych seminariach i konferencjach oraz nawiążą międzynarodowe kontakty, które pomogą we właściwym kształtowaniu swojej ścieżki kariery.

W trakcie studiów przewidziano też praktyki na międzynarodowych lotniskach lub w czołowych liniach lotniczych, gdzie studenci zostaną w praktyce zaznajomieni z zarządzaniem liniami i portami lotniczymi.

W ramach specjalności wszystkie przedmioty realizowane są w języku angielskim. Zajęcia specjalnościowe będą prowadzone przez międzynarodowych specjalistów z branży lotniczej.

Jakie przedmioty będą realizowane w trakcie nauki? Kim można zostać po ukończeniu studiów? M.in. na te pytania znajdziesz odpowiedź w serwisie internetowym dla kandydatów na studia.

Podania można składać do 31 lipca 2012 roku. Można je pobrać tutaj.