Kreatywność i ogromne praktyczne umiejętności… To właśnie dzięki nim studenci rzeszowskiej WSIiZ tak często zdobywają laury także w dużych konkursach, ogłaszanych przez rządowe i samorządowe instytucje lub wielkie komercyjne przedsiębiorstwa.

Marcin Ogonowski, student III roku licencjackich studiów na kierunku: Informatyka i ekonometria, na specjalności systemy i sieci komputerowe, zdobył pierwszą nagrodę w konkursie na nazwę i logo jednej z wiodących firm informatycznych Podkarpaciapoinformował Portal dr Maciej Ulita, rzecznik uczelni Konkurs współorganizowało Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Mało tego, wyróżnienia w tym konkursie otrzymali także: Edyta GonetWładysław Krawiec – również studenci Informatyki i Ekonometrii WSIiZ.

Rzecznik nie chciał niestety, zasłaniając się regulaminem konkursu, ujawnić "zwycięskiej nazwy". Trudno… Niebawem i tak się dowiemy…

Sukces Marcina, Edyty i Władysława, jest kolejnym w ostatnim czasie znakomitym osiągnięciem studentów WSIiZ. Kilka tygodni temu informowaliśmy o zwycięstwie naszej studentki – Joanny Szuby – w konkursie graficznym na logo promujące Krosno.

Gratulujemy i prosimy o więcej!