W środę 20 kwietnia 2011 roku w Hali na Podpromiu w Rzeszowie odbędą się Podkarpackie Targi Pracy. Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

– Są to największe Targi Pracy w naszym regionie, a przeznaczone są dla studentów i absolwentów rzeszowskich uczelni oraz dla wszystkich osób poszukujących zatrudnienia posiadających różnorodne kwalifikacje i poziomy wykształcenia – wyjaśnia Barbara Leśniak, kierownik Biura Karier WSIiZ, które organizuje targi.

Potwierdzony jest już udział 53 wystawców. Organizatorzy spodziewają się ponad 3 tysięcy zwiedzających.

Warto zabrać ze sobą CV i list motywacyjny, gdyż wiele firm już na targach będzie prowadzić rekrutację, a przynajmniej zbierać dokumenty aplikacyjne.

Udział w Targach jest bezpłatny zarówno dla firm, jak i odwiedzających.

Po więcej informacji zapraszamy na targipracy.rzeszow.pl

Podkarpackie Targi Pracy realizowane są w ramach projektu "WSIiZ: Wiedza – Staże – Informacja – Zatrudnienie".