Rafał Tereszkiewicz, student I roku Finansów i rachunkowości, członek Koła Naukowego FLOW: Bankowość i Inwestycje wygrał konkurs „Project Trader”, organizowany przez Dom Maklerski HFT Brokers. Zmagania uczestników trwały od 8 do 12 grudnia 2014 roku. Uczestniczyło w nich 10 najlepszych inwestorów, którzy pokonali w I części grupę blisko 220 uczestników.

Student WSIiZ Rafał Tereszckiewicz wygrał konkurs inwestycyjny
Rafał Tereszkiewicz z Rektorem WSIiZ, prof. Tadeuszem Pomiankiem (z prawej) i Prorektorem WSIiZ ds. Nauczania drem Andrzejem Rozmusem. Fot: Szymon Taranda

W całej edycji konkursu uczestniczyło 14 uczelni z całej Polski, które reprezentowało ponad 20 kół naukowych, w tym koło naukowe FLOW: Bankowość & Inwestycje działające przy Instytucie Badań i Analiz Finansowych (IBAF) oraz Katedrze Finansów WSIiZ. Celem konkursu było uzyskanie przez każdego z uczestników najwyższej stopy zwrotu przy założeniu maksymalnej utraty depozytu w wysokości 20%. Dla 3 najlepszych osób Dom Maklerski HFT Brokers przewidział płatne staże połączone z możliwością zatrudnienia.

Rafał Tereszkiewicz zdobył najlepszy rezultat i wygrał konkurs, pokonując rywali i zapewniając sobie możliwość odbycia stażu w Domu Maklerskim HFT Brokers. Student WSIiZ będzie realizował staż latem 2015 roku.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na rynkach finansowych.

Autor: Szymon Taranda

Zobacz zdjęcia z wręczenia Rafałowi Tereszkiewiczowi gratulacji od Władz Uczelni.

Więcej informacji:
Project Trader
Koło Naukowe FLOW: Bankowość i Inwestycje

Dowiedz się więcej o innych sukcesach studentów i absolwentów WSIiZ