18 czerwca 2013 r., o godzinie 11.45 w Sali RA236 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbędzie się szkolenie prowadzone przez Panią Sabinę Grabowską oraz Panią Agatę Siomę z działu HR firmy Zelmer S.A.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat przygotowania do procesu rekrutacji, właściwej prezentacji podczas rozmowy rekrutacyjnej oraz form współpracy z firmą Zelmer. Usłyszą również o błędach, jakie pojawiają się w dokumentach aplikacyjnych oraz czego należy unikać aby rozmowa kwalifikacyjna zakończyła się sukcesem.

Podczas spotkania przedstawione zostaną również aktualne oferty pracy w firmie Zelmer. Osoby zainteresowane będą mogły zostawić swoje dokumenty aplikacyjne bezpośrednio u przedstawicielek firmy.

Firma Zelmer przygotowała nagrody dla najbardziej aktywnych uczestników spotkania.

Osoby, które będą chciały wziąć udział w spotkaniu proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres: mrarus@wsiz.edu.pl

Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikat potwierdzający ich uczestnictwo w szkoleniu.

Organizatorem szkolenia jest Biuro Karier WSIiZ.