W semestrze letnim cykl spotkań Loża Biznesu na kierunku Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna otworzyło spotkanie z Łukaszem Radymskim – CEO drukarni Focus Graf. Rozmowę poprowadziła mgr Małgorzata Domiszewska.

W czwartek 11 kwietnia br. studenci zapoznali się z nowym spojrzeniem na gadżety promocyjne dla firm.

Gadżet firmowy nie musi być nudny i standardowy, nie bójcie się klientom proponować nieszablonowych pomysłów – przekonywał uczestników Łukasz Radymski, pokazując jednocześnie realizacje wykonane dla swoich klientów.

W czasie rozmowy Studenci mogli przekonać się, że personalizacja gadżetów promocyjnych, powiązanie z profilem firmy i dopasowanie do grup odbiorców może przełożyć się na lepsze zapamiętanie marki.

Spotkania z praktykami, ekspertami z branży są istotne dla młodych grafików, którzy już wkrótce wejdą na rynek pracy i będą współpracować z klientami – mówi Gabriela Piechnik-Czyż Prodziekan ds. kierunku Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna WSIiZDlatego bardzo się cieszę, że coraz więcej osób, tak jak dziś Łukasz, chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem – dodaje.

Fot. Adam Lęcznarowicz/Multimedialne Koło Naukowe Plan Ogólny