Nowy cykl pt. „Rektorska kawa z Absolwentem” to comiesięczne spotkania absolwentów WSIiZ z Władzami Rektorskimi. Celem spotkań jest podtrzymywanie więzi z absolwentami, współpraca w wielu wspólnych obszarach, tj. loże biznesu, warsztaty dla studentów, praktyki studenckie, projekty oraz współprace biznesowe, a także rozwijanie działalności Klubu Absolwenta.

Pierwsze spotkanie inaugurujące cykl odbyło się z absolwentką kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna – Natalią Barańską. Aktualnie Natalia Barańska reprezentuje dwie marki – MikeMediaBaranskyMedia. Jak mówiła na spotkaniu z Rektorem WSIiZ, dr hab. Andrzejem Rozmusem, prof. WSIiZ oraz Prorektorką WSIiZ ds. Nauczania, dr Barbarą Przywarą: Są to agencje w których działamy w obszarze reklamy, reklamy w mediach społecznościowych, opracowujemy koncepcje marketingowe, prowadzimy warsztaty oraz zajęcia dla młodzieży z zakresu bezpieczeństwa i edukacji w Internecie. Działamy w bardzo wielu obszarach, ale kładziemy duży nacisk na ścieżkę video. Aktualnie jesteśmy na etapie finalizacji bardzo wielu projektów i chciałabym, aby wszystkie zakończyły się pomyślnie. Nie ukrywam też, że chciałabym wrócić na studia we WSIiZ – tłumaczy absolwentka.

Bardzo miło wspominam czas studiów i mogę szczerze powiedzieć, że uczelnia była takim moim motorem do działania. Rozwijałam się tutaj w bardzo wielu kierunkach m.in. wygrywając konkurs piękności, co poprowadziło mnie do kolejnego etapu – wyborów Miss Polski Województwa Podkarpackiego oraz do konkursów międzynarodowych, gdzie reprezentowałam nasz kraj – mówi Natalia Barańska. Jak dodaje, to studia we WSIiZ zapoczątkowały miłość do dziennikarstwa oraz do telewizji.

Jak podkreśla Prorektorka WSIiZ ds. Nauczania dr Barbara Przywara, jednym z priorytetów WSIiZ jest praktyczne kształcenie i wsparcie Studentów i Studentek w szeroko pojętym rozwoju osobistym. Chcemy także podtrzymywać więzi z nimi, gdy stają się naszymi Absolwentami i Absolwentkami. Promowanie ich sukcesów w różnym wymiarze, integracja środowiska, wspieranie dalszego ich rozwoju poprzez ofertę studiów podyplomowych , doradztwo, szkolenia , kursy – to tylko niektóre obszary współpracy z osobami, które ukończyły studia I lub II stopnia na WSIiZ realizowane przede wszystkim przez Klub Absolwenta – mówi dr Barbara Przywara.