Za nami kolejna Graduacja Absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 18 listopada, w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej, podczas uroczystości graduacyjnej z udziałem Władz Uczelni oraz członków rodzin, kilkuset Absolwentów odebrało swoje dyplomy ukończenia studiów wyższych.

W tym roku do grona Absolwentów WSIiZ dołączyli studenci ścieżek polskojęzycznych kierunków I stopnia: Dietetyka, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia, Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, Kosmetologia, Psychologia w zarządzaniu i Zarządzanie oraz II stopnia: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Fizjoterapia, Informatyka, Kosmetologia i Zarządzanie.

Graduacja podzielona została na dwie uroczystości – Graduację Absolwentów I stopnia studiów licencjackich ścieżek polskojęzycznych, która odbyła się o godz. 10:00 oraz Graduację Absolwentów II stopnia i studiów jednolitych magisterskich, która miała miejsce o godz. 14:00. Graduację na ścieżkach anglojęzycznych zaplanowano na 25 listopada br.

Uroczystość Graduacji poprowadził Rektor prof. Andrzej Rozmus. Po wybrzmieniu słów nominacji Absolwenci mogli przełożyć chwosty znajdujące się przy biretach ze swojej lewej na prawą stronę. Ten symboliczny gest oficjalnie wprowadził ich do grona absolwentów WSIiZ.

Podczas uroczystości odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu im. Profesora Jana Winieckiego na najlepszą pracę dyplomową. Więcej można przeczytać TUTAJ.

Laureaci tytułu Absolwent Roku

Najlepsi Absolwenci poszczególnych kierunków studiów z najwyższą średnią ocen otrzymali tytuły „Absolwenta Roku”. Tytuł ten przyznawany jest każdego roku przez Władze WSIiZ.

Laureatami tytułu „Absolwenta Roku” na studiach I stopnia zostali:

• Magdalena Cisło – Dietetyka
  • Halyna Smysh –  Filologia
  • Aleksandra Kuryło-Buda – Psychologia w zarządzaniu
  • Damian Karnicki – Grafika komputerowa i produkcja multimedialna
  • Daniel Przybyło – Kosmetologia
  • Diana Garayeva – Zarządzanie

Laureatami tytułu „Absolwenta Roku” na studiach II stopnia zostali:

• Izabela Lenczowska – Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
  • Paulina Lechwar – Kosmetologia
  • Jolanta Olejarska-Walczak – Zarządzanie
  • Dariusz Kowal – Informatyka
  • Bartosz Miśta –  Fizjoterapia

Następnie tegoroczni Absolwenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania otrzymali dyplomy i listy gratulacyjne.

Część artystyczną tegorocznych uroczystości wypełnił występ Aleksandry Krakowskiej, studentki kierunku Filologia. Aleksandra jest laureatką licznych konkursów i festiwali muzycznych. Podczas Graduacji nie zabrakło wspólnych pamiątkowych sesji fotograficznych oraz podrzucania biretów. Duże zainteresowanie wzbudził również film przedstawiający korzyści z członkostwa w Klubie Absolwenta WSIiZ. Po części oficjalnej odbył się Toast z Władzami Uczelni oraz poczęstunek.

Dołącz do Klubu Absolwenta

Zapraszamy tegorocznych absolwentów do pozostania w kontakcie z Uczelnią poprzez członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ. W celu uzyskania tego statusu, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl. Członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ jest bezpłatne i gwarantuje wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Partnerem strategicznym wydarzenia było Miasto Rzeszów.

Zobacz film: