10 kwietnia 2014 roku w hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Podkarpackich Targów Pracy. Targi organizowane są przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Patronat Honorowy objął m.in. Minister Pracy i Polityki Społecznej.

Podkarpackie Targi Pracy to największe tego typu wydarzenie w regionie. Targi organizowane są z myślą o studentach i absolwentach podkarpackich uczelni, ale także innych osobach poszukujących zatrudnienia w różnorodnych sektorach gospodarki. – Podczas ubiegłorocznej edycji zaprezentowały się m.in. firmy z branży produkcyjnej, informatycznej, finansowej, turystycznej, gastronomicznej, medycznej, ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej oraz agencje zatrudnienia. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia od firm, zainteresowanych udziałem w targach serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń – mówi Krzysztof Tokarz, p.o. kierownika Biura Karier WSIiZ.

Podkarpackie Targi Pracy w ubiegłym roku odwiedziło około 4000 zwiedzających. Wśród nich były osoby chcące znaleźć zatrudnienie lub zmienić dotychczasową profesję, podnieść swoje kwalifikacje w drodze edukacji, lub szkoleń oraz chcące rozpocząć własną działalność gospodarczą – wspomina Joanna Dudek, koordynator organizacyjny ds. targów.

Lista Przedsiębiorców, którzy zgłosili się tej edycji targów znajduje się w zakładce Wystawcy na stronie www.targipracy.rzeszow.pl.

Honorowy patronat nad Podkarpackimi Targami Pracy objął Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Podkarpackie Targi Pracy organizowane są w ramach projektu "WSIZ: Wiedza – Staże – Informacja – Zatrudnienie", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Zobacz filmy i dowiedz się, jak było na poprzednich edycjach targów: 20122013.

Zobacz, co na ten temat ukazało się w mediach:

galicjusz.pl

naszemiasto.pl