To nowa inicjatywa i szansa na realizację ciekawych projektów przez studentów zaangażowanych w działalność Kół Naukowych. Prorektorka ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej dr hab. Agata Jurkowska-Gomułka ogłasza konkurs na projekty naukowe, artystyczne i popularyzujące naukę oraz sztukę, realizowane przez Studenckie Koła Naukowe WSIiZ w 2023 roku.

Jest to pilotażowa edycja konkursu, mająca na celu zaangażowanie studentów w rozwój naukowy i artystyczny oraz wsparcie studenckiej innowacyjności i kreatywności.

W tym roku na uczelni aktywnie działa aż 25 Kół Naukowych, które od wielu lat są wspierane przez Uczelnię poprzez finansowanie badań, publikacji i wyjazdów na konferencje. Teraz studenci mogą również starać się o sfinansowanie dużych, samodzielnych projektów, co będzie motywacją do jeszcze większego zaangażowania w działalność naukową..

Regulamin konkursu wraz z formularzem wniosku dostępny jest TUTAJ. Wnioski można składać w dwóch terminach: do 15 lutego 2023 r. (I nabór) i do 31 marca 2023 r. (II nabór).