Jakie prawa mają studenci, czy studiowanie można połączyć z prowadzeniem własnej działalności i jak sprawić, żeby studia były najpiękniejszym okresem w Waszym życiu? Samorząd Studencki WSIiZ zaprasza na webinaria, które pozwolą Wam poczuć się na studiach jak u siebie w domu.

W Międzynarodowym Dniu Studenta czyli we wtorek 17 listopada warto odwiedzić profil facebookowy Samorządu Studenckiego WSIiZ. Program webinariów przedstawia się następująco:

12.00 – Illia Mynenko, przewodniczący Samorządu Studenckiego WSIiZ: „Życie studenckie bez tajemnic”
12.30 – Artur Chmaj, Dyrektor Centrum Transferu Technologii i Przedsiębiorczości WSIiZ: „Prowadzenie biznesu online”
13.00 – Kacper Moczarny, eskpert Podkarpackiego Centrum Centrum Innowacji: „Realizuj swój pomysł razem z województwem podkarpackim!”

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, kliknij TUTAJ.

Dla wszystkich, którzy nie będą w stanie dołączyć do wydarzenia w czasie rzeczywistym, nagrania webinariów zostaną udostępnione na profilu facebookowym Samorządu Studenckiego WSIiZ

Dzień Studenta WSIiZ