InternetBeta to konferencja, która łączy różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. W tym roku odbywa się stacjonarnie w dniach 15-17 września 2021 w kampusie WSIiZ w Kielnarowej.

Tegoroczna InternetBeta to już trzynasta edycja. Tradycja zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości zarówno na salach prelekcyjnych, jak i w trakcie networkingu. Dlatego będzie się działo! – zapowiada organizator InternetBeta Łukasz Bis, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.  Beta to miejsce zderzania opinii, dlatego będziemy dyskutować o zrównoważonym rozwoju oraz o transformacji cyfrowej. Na salach prelekcyjnych zobaczymy największych mówców i mówczynie polskiego Internetu, będzie również specjalna strefa chilloutu, gra terenowa i, oczywiście, wspaniała kawa.

Przez wszystkie dni konferencji na scenie pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów, m.in. Kamil Kozieł, Andrzej Ogonowski, Anna Ledwoń-Blacha, Grzegorz Miłkowski, Michał Korba, Paweł Sala, Olga Golonka, Tomasz Orzechowski, Karol Dziedzic, Dagmara Pakulska, Katarzyna Malinowska, Anna Karcz-Czajkowska, Jonasz Wiercioch, Krzysztof Marzec, dr hab. Monika Kaczmarek-Śliwińska, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel, Kamil Bolek, Karol Filek, Marcelina Lipska, Natalia Chrobak, Tomasz Jakub Sysło, Paula Dulnik, Artur Pajkert czy Filip Werstler. Tematy wystąpień będą dotyczyć sztucznej inteligencji, automatyzacji, Venture Capital, SEO, wideo, reklam, audytów i badań marketingowych, influencer marketingu czy e-commerce, jak i kryzysu klimatycznego, prywatności, fake newsów, komunikacji, empatii oraz zrównoważonego rozwoju.

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Partnerami strategicznymi są Samorząd Województwa Podkarpackiego oraz GetResponse.

Partnerami technologicznymi zostali Blue Cherry Studio, Meeting Application, PayU oraz mobitouch. W gronie partnerów wydarzenia są także Codecool, Ringer Axel Springer, Nieagencja, Sagitum, CoffeeDesk, PreFactum, B-MIND, Urząd Miasta Rzeszów, Space Wizard, FEB, DIMAQ, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, filmcloud, The Big Thing, IAB Polska, Brand24 oraz ContentHouse.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Crossweb, Marketing przy kawie, Marketer+, Startup Academy, Fintek, SocialPress oraz sprawny.marketing.

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się TUTAJ.