Internet, marketing, nowe technologie – InternetBeta to konferencja, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń branżowych w Polsce. Czternasta edycja wydarzenia odbędzie się stacjonarnie w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej koło Rzeszowa w dniach 14-16 września 2022 r.

Wśród tematów wystąpień znajdziemy zagadnienia dotyczące sztucznej inteligencji, automatyzacji, Venture Capital, SEO, wideo, reklam, audytów i badań marketingowych, influencer marketingu czy e-commerce, jak i kryzysu klimatycznego, prywatności, bezpieczeństwa w sieci, komunikacji, empatii oraz zrównoważonego rozwoju. Prelekcje, wykłady i prezentacje będą odbywać się w ciągu 3 dni równolegle w kilku lokalizacjach.

Czym zaskoczy tegoroczna edycja InternetBety?

Pierwszym prelegentem 14. edycji konferencji InternetBeta będzie Michał Rokosz (Inovo). Podczas trzech dni konferencji na scenie pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów, przedstawicieli wielu branż, m.in.: internetowej, marketingowej, NGOs, start-upów czy nowych technologii. Swoją wiedzą podzielą się m.in.: Kamil Kozieł, Andrzej Ogonowski, Anna Ledwoń-Blacha, Grzegorz Miłkowski, Michał Korba, Paweł Sala, Marcin Deręgowski, Karol Dziedzic, Dagmara Pakulska, Katarzyna Malinowska, Anna Karcz-Czajkowska, Kacper Gugala, Krzysztof Marzec, dr Krzysztof Wojewodzic, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel, Łukasz Sokołowski, Jan Sikora, Kinga Edwards, Artur Pajkert czy Filip Werstler.

Tegoroczna InternetBeta to już czternasta edycja. Tradycja zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości zarówno na salach prelekcyjnych, jak i w trakcie networkingu. Dlatego będzie się działo! – zapowiada organizator InternetBeta, Łukasz Bis. – Będzie specjalna strefa chilloutu, gra terenowa i oczywiście wspaniała kawa. Na salach prelekcyjnych zobaczymy największych mówców i mówczynie polskiego Internetu – nie sposób tu wszystkich wymienić! Beta to miejsce zderzania opinii, dlatego przede wszystkim będziemy dyskutować.

Pełny plan wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

InternetBeta to konferencja inna niż wszystkie – nie odbywa się w centrum dużego miasta, a w malowniczej Kielnarowej koło Rzeszowa. Od 2009 roku organizatorzy zapraszają do znajdującego się tu nowoczesnego kampusu Wyższej Szkoły Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie. Konferencja ma charakter multidyscyplinarny i koncentruje się na najciekawszych zjawiskach obecnych w Internecie.

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Partnerami strategicznymi są: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Shopware oraz GetResponse.

Partnerami technologicznymi są: Blue Cherry Studio, Meeting Application, mobitouch.

Partnerami wydarzenia są: Urząd Miasta Rzeszów, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, plente, a także Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Brand24, Colours of Coffee, ContentHouse, DIMAQ, FEB, filmcloud, Grupa iCEA, IAB Polska, RunVido, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS, PreFactum, SMSAPI, Space Wizard i The Big Thing.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: AI Business, ContentStandard, Crossweb, Komerso, Marketer+, Marketing przy kawie, Nowiny, nowiny24.pl, Rzeczpospolita, SocialPress, sprawny.marketing i Startup Academy.

ZOBACZ RELACJĘ Z 13.EDYCJI KONFERENCJI INTERNETBETA.