Graduacja Absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na ścieżkach anglojęzycznych za nami. Z tej okazji grono społeczności Absolwentów WSIiZ powiększyło się o kolejnych kilkaset osób. Wszystkim magistrom, inżynierom oraz licencjatom serdecznie gratulujemy!

W tym roku do grona Absolwentów WSIiZ na ścieżkach anglojęzycznych dołączyli studenci kierunków Informatyka oraz Zarządzanie. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 26 listopada br. o godz. 10:00.

Ceremonię nadania Absolwentom tytułów zawodowych poprowadziła Prorektor ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej prof. Agata Jurkowska-Gomułka. Po wybrzmieniu słów nominacji Absolwenci mogli przełożyć chwosty znajdujące się przy biretach ze swojej lewej na prawą stronę. Ten symboliczny gest oficjalnie wprowadził ich do grona absolwentów WSIiZ.

Laureaci tytułu Absolwent Roku

Najlepsi Absolwenci poszczególnych kierunków studiów z najwyższą średnią ocen otrzymali tytuły „Absolwenta Roku”. Tytuł ten przyznawany jest każdego roku przez Władze WSIiZ.

Laureatami tytułu „Absolwenta Roku” na ścieżkach anglojęzycznych zostali:

• Ihor Telepenko – Informatyka, studia I stopnia
  • Radosław Młynarczyk – Zarządzanie, studia I stopnia
  • Adam Kwaśnik – Zarządzanie, studia II stopnia

Następnie wszyscy tegoroczni Absolwenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania otrzymali dyplomy i listy gratulacyjne.

Część artystyczną tegorocznych Graduacji wypełnił występ Ireny Szarej, absolwentki kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, blogerki, mamy i piosenkarki. Irena Szara jest zwyciężczynią Międzynarodowych Festiwali Wokalnych, autorką tekstów i wokalistką zespołu, który założyła wraz z mężem. Podczas Graduacji nie zabrakło tradycyjnej meksykańskiej fali, wspólnych pamiątkowych sesji fotograficznych oraz podrzucania biretów. Duże zainteresowanie wzbudził również film przedstawiający korzyści z członkostwa w Klubie Absolwenta WSIiZ. Po części oficjalnej odbył się Toast z Władzami Uczelni oraz poczęstunek.

Dołącz do Klubu Absolwenta

Zapraszamy tegorocznych absolwentów do pozostania w kontakcie z Uczelnią poprzez członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ. W celu uzyskania tego statusu, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl. Członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ jest bezpłatne i gwarantuje wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.