Dlaczego należy określać swoje wartości i brać je pod uwagę wyznaczając cele? Jak to jest spojrzeć na swój cel z perspektywy Marzyciela, Planisty i Krytyka? Czym różni się cel od strategii realizacji celu? Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii WSIiZ zaprasza studentów do skorzystania z bezpłatnego warsztatu.

Z warsztatu „Od marzeń do celów – skuteczne wyznaczanie i realizacja celu” organizowanego przez Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii może skorzystać każdy student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, który chciałby przyjrzeć się swoim marzeniom i celom oraz spróbować znaleźć sposób na ich realizację.

Podczas warsztatu organizatorzy pomogą:

• stworzyć listę marzeń,
  • określić wartości, którymi należy się kierować,
  • określić zmianę, którą chcemy osiągnąć.

Dodatkowo, będzie można poznać metody skutecznego nazywania i wyznaczania celu, np. Pytanie o cud, Metoda SMART itp. oraz stworzyć indywidualny plan realizacji swojego celu.

Spotkanie poprowadzi Agata Warywoda – trenerka, specjalistka ds. działań edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej, absolwentka Akademii Trenerów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach oraz Studium Pracy z Grupą i Zespołem w Krakowie. Laureatka ogólnopolskiej „Listy 100”, która wyróżnia osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju umiejętności cyfrowych Polaków. Na co dzień prowadzi warsztaty m.in. w Fundacji Przestrzeń Rozwoju w Krakowie i Akademickim Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii w Rzeszowie.

Warsztat „Od marzeń do celów – skuteczne wyznaczanie i realizacja celu” odbędzie się 29 stycznia (piątek) w godz. 15.00-17.00 i zostanie przeprowadzony online poprzez platformę Zoom (osoby zapisane otrzymają link). Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się TUTAJ.

Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń. Udział w warsztacie jest bezpłatny.