Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii

Jednostka organizacyjna Kolegium Zarządzania o charakterze usługowym.

Czy chciałbyś nauczyć się większej asertywności, bardziej kontrolować emocje, odpowiednio motywować się do różnych zadań? Potrzebujesz pomocy w walce z różnymi osobistymi problemami? Chciałbyś wreszcie coś zrobić dla swojego zdrowia emocjonalnego? I zabrać się mądrze za rozwój swoich kompetencji zawodowych? Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza do skorzystania z oferty Akademickiego Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii. To jedyna tego rodzaju placówka na Podkarpaciu.

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego WSiiZ

W Akademickim Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii czekają na Ciebie trzy strefy, z których możesz skorzystać:

Strefa rozwoju osobistego

Tu uzyskasz pomoc w identyfikowaniu własnego potencjału oraz poznasz możliwości jego rozwijania. Możliwe będą spotkania indywidualne oraz warsztaty grupowe umożliwiające poznawanie i doskonalenie siebie, m.in.: asertywność w pracy i życiu osobistym, kontrola emocji, automotywacja do zmiany, samoocena i diagnoza mocny i słabych stron.

Strefa pomocy psychologicznej

Tu możesz zgłosić się z różnymi osobistymi problemami, m.in.: lęk, nieradzenie sobie ze stresem i presją,  zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, uzależnienia chemiczne i behawioralne (np. uzależnienie do internetu), kryzysy rozwojowe lub w związkach. Oferujemy konsultacje indywidualne, wsparcie psychologiczne, psychoterapię i konsultacje wychowawcze.

Strefa psychologii w zarządzaniu

Tu masz możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych oraz rozwijania zainteresowań związanych z psychologią.

W naszej pracy kierujemy się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie etyczno-zawodowym psychologa. Wykorzystujemy różne podejścia psychologiczne i techniki, potwierdzone naukowo w oparciu o najnowszą wiedzę i doświadczenia kliniczne naszych specjalistów. W procesie pomagania istotna jest zaufanie, współpraca i indywidualizowane podejście, uwzględniające osobiste doświadczenia i wartości naszych klientów.

TERMINY KONSULTACJI (aktualnie konsultacje odbywają się w formie stacjonarnej/online/ telefonicznie – szczegóły poniżej)

Ze wsparcia psychologicznego można teraz skorzystać na kampusie Uczelni lub bez wychodzenia z domu: online (videorozmowa przez Skype/WhatsApp) lub telefonicznie.

Aby umówić się na konsultację:

Śledź również aktualności na fanapge Centrum.

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii

Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum