Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii

Jednostka organizacyjna Kolegium Zarządzania o charakterze usługowym.

Czy chciałbyś nauczyć się większej asertywności, bardziej kontrolować emocje, odpowiednio motywować się do różnych zadań? Potrzebujesz pomocy w walce z różnymi osobistymi problemami? Chciałbyś wreszcie coś zrobić dla swojego zdrowia emocjonalnego? I zabrać się mądrze za rozwój swoich kompetencji zawodowych? Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza do skorzystania z oferty Akademickiego Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii. To jedyna tego rodzaju placówka na Podkarpaciu.

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego WSiiZ

W Akademickim Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii czekają na Ciebie trzy strefy, z których możesz skorzystać:

Strefa rozwoju osobistego

Tu uzyskasz pomoc w identyfikowaniu własnego potencjału oraz poznasz możliwości jego rozwijania. Możliwe będą spotkania indywidualne oraz warsztaty grupowe umożliwiające poznawanie i doskonalenie siebie, m.in.: asertywność w pracy i życiu osobistym, kontrola emocji, automotywacja do zmiany, samoocena i diagnoza mocny i słabych stron.

Strefa pomocy psychologicznej

Tu możesz zgłosić się z różnymi osobistymi problemami, m.in.: lęk, nieradzenie sobie ze stresem i presją,  zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, uzależnienia chemiczne i behawioralne (np. uzależnienie do internetu), kryzysy rozwojowe lub w związkach. Oferujemy konsultacje indywidualne, wsparcie psychologiczne, psychoterapię i konsultacje wychowawcze.

Strefa psychologii w zarządzaniu

Tu masz możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych oraz rozwijania zainteresowań związanych z psychologią.

W naszej pracy kierujemy się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie etyczno-zawodowym psychologa. Wykorzystujemy różne podejścia psychologiczne i techniki, potwierdzone naukowo w oparciu o najnowszą wiedzę i doświadczenia kliniczne naszych specjalistów. W procesie pomagania istotna jest zaufanie, współpraca i indywidualizowane podejście, uwzględniające osobiste doświadczenia i wartości naszych klientów.

TERMINY KONSULTACJI (aktualnie konsultacje odbywają się w formie stacjonarnej/online/ telefonicznie – szczegóły poniżej)

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa, Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii WSIiZ zmieniło tryb pracy. Ze wsparcia psychologicznego można teraz skorzystać na kampusie Uczelni lub bez wychodzenia z domu: online (videorozmowa przez Skype/WhatsApp) lub telefonicznie.

Aby umówić się na konsultację:

• wystarczy napisać e-maila na adres: rozwoj@wsiz.edu.pl
  • lub zadzwonić: 792 777 498, 669 892 223
  • w przypadku konsultacji w j.angielskim: 607 625 636

9.00-11.00 Barbara Rozmus; Konsultacje psychologiczne, psychoterapia

13.00-17.00 Magdalena Czyżewska; Konsultacje psychologiczne, psychoterapia

18.00-20.00 Barbara Rozmus;  Konsultacje psychologiczne, psychoterapia

ŚRODA

9.00-17.00 Weronika Romaniak; Konsultacje z zakresu rozwoju osobistego, Koło Naukowe

9.00-11.00 Barbara Rozmus; Konsultacje psychologiczne, psychoterapia

9.00-13.00 Magdalena Czyżewska; Konsultacje psychologiczne, psychoterapia

16.00-19.00 Agata Ziemiakowicz; Konsultacje psychologiczne (język angielski i/lub język angielski)

9.00-13.00 Maryla Rarus; Doradztwo zawodowe, coaching kariery

15.00-18.00 Agata Warywoda; Konsultacje z zakresu rozwoju osobistego oraz pracy z grupą

SOBOTA

9.00-17.00 Agata Warywoda; Konsultacje z zakresu rozwoju osobistego oraz pracy z grupą

Do poszczególnych specjalistów można umówić się:

• osobiście w godzinach pracy Centrum (pokój RA 218)
  • telefonicznie: (wew. 1157), tel. kom. 792 777 498
  • e-mailowo: rozwoj@wsiz.edu.pl

Śledź również aktualności na fanapge Centrum.

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii

Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021