Najlepsze prace stworzone przez studentów kierunku Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna WSIiZ można oglądać w Klubie Akademickim IQ. Wernisaż wystawy IMAGINARIA 2024 odbył się 19 czerwca br.

Prace na wystawie IMAGINARIA 2024 pochodzą z niemal wszystkich pracowni projektowych na kierunku Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna, w tym m. in.: Podstawowe Oprogramowanie Graficzne, Pracownia Projektowania Graficznego, Typografia, Projektowanie Opakowań, DTP, Grafika Ilustracyjna czy też Modelowanie 3D. Zebrane projekty to zarówno plakaty, ilustracje, ale też designy opakowań, ulotki czy foldery reklamowe. W trakcie wernisażu odbył się też seans animacji i wideo – m. in. z Pracowni Animacji, Pracowni wideo, a także Pracowni Grafiki Multimedialnej.

Studenci i Studentki włożyli w swoje dzieła wiele wysiłku, mieli okazję wdrożyć wiedzę zdobytą podczas zajęć w rzeczywiste projekty, a efekty są naprawdę godne podziwu! – mówi dr Gabriela Piechnik-Czyż, Prodziekanka Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej ds. kierunku Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna. Podkreśla, że wystawa to powód do dumy również dla wykładowców: To podsumowanie całego roku i wysiłku zarówno Studentów, jak i prowadzących zajęcia, którzy udzielając korekt przyczynili się do zwiększania studenckich umiejętności.

Wernisaż wystawy odbył się 19 czerwca 2024 o godz. 18.00 w Klubie Akademickim IQ w siedzibie Uczelni przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie.