Dr hab. Robert Pater, prof WSIiZ, zaprezentował na konferencji referat „Skills Requirements Across Task-Content Groups in Poland – What On-Line Job Offers Tell Us?”. EcoMod to doroczna konferencja towarzystwa EcoMod Network promującego modelowanie ekonomiczne.

Wystąpienie dotyczyło artykułu napisanego w międzynarodowym składzie razem z Łukaszem Arendtem (Uniwersytet Łódzki), Ewą Gałecką-Burdziak (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), Fernando Núñezem (University of Seville) oraz Carlosem Usabiagą (Pablo de Olavide University). Konferencje naukowe EcoMod co roku mają swoje miejsce w innym państwie, tegoroczna edycja odbyła się w dniach 14-16 września 2022 r. w School of Economics and Business, University of Ljubljana, Lublana, Słowenia.

Streszczenie referatu jest dostępne TUTAJ.