Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, jakie są najważniejsze zasady poszukiwania pracy,  na co zwracać uwagę przygotowując dokumenty aplikacyjne i wreszcie: jak zarządzać swoim czasem? Takie szkolenia dla studentów WSIiZ poprowadzą wkrótce eksperci z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Cykl szkoleń otworzy już w przyszłym tygodniu spotkanie zatytułowane „Jak przygotować się na Podkarpackie Targi Pracy”. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie jest bowiem Partnerem Merytorycznym Podkarpackich Targów Pracy, które 13 lutego 2020 r. w Hali Podpromie w Rzeszowie organizuje Biuro Karier WSIiZ. Są to największe targi pracy w regionie.

Porozumienie zacieśniające współpracę między WSIiZ i WUP podpisali w piątek 31 stycznia 2020 r. rektor uczelni dr Wergiliusz Gołąbek oraz dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Tomasz Czop.

Fot: Adam Janusz/WSIiZ