Wszystkich studentów i absolwentów zapraszamy do udziału w indywidualnych, bezpłatnych spotkaniach z doradcą zawodowym oraz psychologiem. Konsultacje realizowane są w ciągu roku akademickiego.

Każdy student i absolwent otrzyma informacje dotyczące wyboru ścieżki rozwoju zawodowego czy sytuacji na rynku pracy. Doradca pomoże w przygotowaniu i analizie dokumentów aplikacyjnych, przekaże informacje dotyczące możliwości oraz sposobów poszukiwania pracy. Psycholog udzieli porad nt. psychologii pracy i zatrudnienia. Testy predyspozycji zawodowych pomogą w określeniu profilu zawodowego studentów oraz absolwentów.

Konsultacje z doradztwa zawodowego prowadzi dr Jadwiga Burda z Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisy drogą elektroniczną na adres: bk@wsiz.edu.pl, telefonicznie pod numerem 17 866 11 55 lub osobiście w godzinach pracy Biura Karier (pokój RA45).

Psycholog – mgr Barbara Rozmus, pełni dyżur w sali RA24B w czwartki w godzinach 16:00 – 19:00 w następujących terminach: 24.10.2013, 31.10.2013,etc. Zainteresowanych prosimy o zapisy drogą telefoniczną pod nr tel. tel. 792 777 498.

Szczegółowy harmonogram konsultacji w bieżącym roku akademickim dostępny na stronie wiedzaizatrudnienie.wsiz.pl.

Konsultacje prowadzone są w ramach projektu „WSIZ: Wiedza – Staże – Informacja – Zatrudnienie”.

Serdecznie zapraszamy!