Zapraszamy studentów kierunku logistyka oraz pasjonatów automatyzacji, systemów TPS i rozwiązań energetycznych do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Akademia Wiedzy Toyota STUDENT EDITION to spotkanie online, organizowane przez Toyota Material Handling – firmę partnerską Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

W ramach pierwszej edycji wydarzenia Akademia Wiedzy Toyota STUDENT EDITION, studenci oraz pasjonaci automatyzacji będą mieli okazję poznać najnowsze trendy i innowacje z obszaru logistyki. To wyjątkowa okazja, aby posłuchać ekspertów z firmy Toyota Material Handling, którzy podzielą się praktyczną wiedzą pozyskaną na bazie wieloletniej praktyki biznesowej. Uczestnicy wydarzenia poznają również założenia Toyota Production System, a także zyskają możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie automatyki i technologii wodorowych.

Czwórka uśmiechniętych studentów rozmawia na fotelu z laptopem trzymają notesy i ołówki, studenci znajdują się w wielkiej hali z regałami pełnymi kartonowych pudełek na środku znajduje się czerwona kropka z dwiema strzałkami w środku po lewej stronie od kropki napis akademia wiedzy toyota student edition jakość, która procentuje, na dole logo toyota

Wydarzenie odbędzie się online 14 marca 2024 roku o godzinie 10:00. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań doświadczonym ekspertom. Dla uczestników będzie także dostępne nagranie wydarzenia.

Rejestracja: LINK

Czas trwania: 90 min