WSIiZ ma dla Ciebie niesamowitą okazję do rozwoju i zdobycia certyfikatu unijnego! Zapraszamy na roczny kurs „European Union and Sustainable Development”, który będzie prowadzony ONLINE. To wyjątkowa szansa dla studentów wszystkich kierunków i wszystkich roczników, zarówno dla tych, którzy preferują język polski, jak i dla tych, którzy lepiej czują się w języku angielskim.

W roku akademickim 2024/2025 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje roczny kurs „Unia Europejska i Zrównoważony Rozwój”. Jest on realizowany w ramach działania Jean Monnet programu Erasmus+. Kurs obejmuje 45/50 godzin zajęć. Terminy kursu zostały dostosowane tak, aby jak najwięcej studentów mogło wziąć w nim udział:

Zajęcia będą odbywać się online na platformie CiscoWebex w środy w godz. 19.05 – 20.45, w języku polskim i angielskim.

Czego możesz się spodziewać?
– Bezpłatnego rocznego kursu
– Certyfikatu unijnego
– 3 punktów ECTS

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, zarejestruj się mailowo pod adresem: kstachowicz@wsiz.edu.pl do 25 października.

Głównym celem działania Jean Monnet programu Erasmus+ jest poprawa nauczania w zakresie studiów nad Unią Europejską, upowszechnienie wiedzy o Unii Europejskiej w ujęciu interdyscyplinarnym, a następnie pogłębienie tej wiedzy i kompetencji w zakresie jednej wybranej dyscypliny – zrównoważonego rozwoju. Projekt ma na celu promowanie dialogu i współpracy pomiędzy obywatelami UE i obywatelami państw trzecich na przykładzie studentów różnych narodowości Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Nie przegap tej okazji do rozwoju i zdobycia cennych umiejętności. Do zobaczenia na kursie!