Mgr Anna Lichtarska

P. O. Dyrektor Centrum Badań i Usług Biomedycznych WSIiZ

Opiekun Roku kierunku Kosmetologia.

Asystent w Katedrze Kosmetologii.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2022 roku.

Absolwentka kierunku Kosmetologia II stopnia o specjalności Kosmetologia stosowana (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, rok 2022). Studia I stopnia ukończyła wraz ze specjalnością Kosmetologia estetyczna oraz Odnowa biologiczna i wellness (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, rok 2020).

W roku 2022 zaangażowana była w działalność Uczelni z ramienia Biura Organizacji i Współpracy oraz pełniła rolę nauczyciela akademickiego w Kolegium Medycznym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Od 2023 roku jest pracownikiem badawczo-naukowym w Kolegium Medycznym  oraz opiekunem roku kierunku Kosmetologia. Związana jest także z Centrum Badań i Usług Biomedycznych WSIiZ.

Pasjonatka prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy i ciała, kosmetologii zabiegowej, estetycznej oraz trychologii.

Prowadzone przedmioty:

Kosmetologia pielęgnacyjna, Podstawy kosmetologii, Fitokosmetyki i dermokosmetyki, Towaroznawstwo kosmetyków, Choroby włosów i owłosionej skóry głowy.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

mgr Anna Lichtarska

Katedra Kosmetologii WSIiZ

Centrum Badań i Usług Biomedycznych

e-mail: alichtarska@wsiz.edu.pl

36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a

p. KM4

tel. 017/ 866 1256

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2