Studenci WSIiZ u Prezydenta RP przy „Okrągłym stole”

W poniedziałek 6 kwietnia przy legendarnym Okrągłym Stole w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego, młodzi ludzie reprezentujący różne środowiska debatowali o tym, jak 20 lat po 1989 roku korzystać z wywalczonej wówczas wolności. Udział w spotkaniu, którego moderatorem był, pochodzący z Mielca Pan Grzegorz Maj – Przewodniczący ruchu POKOLENIE ’89, wzięło pięcioro studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Byli to: Joanna Bolas, Piotr Andreasik, Jakub Tyrakowski, Karolina Leśniak oraz Adrian Sowiński. Wszyscy urodzeni w roku 1989.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2