Wręczenie srebrnego medalionu LCCI IQ studentce WSIiZ, Pani Iwonie Kucharyk

7 maja 2009 roku z rąk Rektora WSIiZ, Prof. Tadeusza Pomianka, nagrodę, dyplom i list gratulacyjny odebrała Pani Iwona Kucharyk. Wręczenie nagrody nastąpiło podczas Kolegium Rektorskiego. Powód obecności tak zacnego grona był uzasadniony. Syndyk Egzaminacyjny Londyńskiej Izby Handlu i Przemysłu – London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications, uhonorował studentkę WSIiZ srebrnym medalionem. Pani Iwona Kucharyk spośród wszystkich zdających egzamin LCCI IQ w Polsce w 2008 roku uzyskała drugą najwyższą ocenę z egzaminu English for Business Level 2 i otrzymała medalion Country Silver 2008.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2