Podkarpackie Targi Pracy 2018

13 lutego 2018 roku w godz. 10:00-17:00 w rzeszowskiej Hali Podpromie odbyła się XVII edycja Podkarpackich Targów Pracy, których organizatorem było Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Podkarpackie Targi Pracy to największe tego typu przedsięwzięcie w regionie realizowane corocznie (w tej edycji z udziałem blisko 60 pracodawców) z myślą o studentach i absolwentach podkarpackich uczelni, ale także innych osobach poszukujących zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki. Deloitte, Asseco Poland, Nowy Styl Group, Cyfrowa Foto, Port Lotniczy „Rzeszów – Jasionka” Sp. z o.o. byli Partnerami wydarzenia. Targi odwiedziło blisko 5 000 osób.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2