DR MARTIN BRADDOCK

DR MARTIN BRADDOCK

DR MARTIN BRADDOCK

Martin Braddock jest biochemikiem i biologiem, wybitnym naukowcem, kierownikiem projektów z ponad 34-letnim doświadczeniem w pracy na prestiżowych uniwersytetach i w przemyśle nauk przyrodniczych. Martin Braddock przez lata pracował na Uniwersytecie w Oxfordzie, obecnie jest członkiem Royal Society of Biology oraz Royal Astronomical Society. Jest autorem ponad 180 publikacji naukowych i współtwórcą 8 patentów. Martin Braddock jest członkiem Sherwood Observatory oraz Mansfield and Sutton Astronomical Society.

dr Martin Braddock wygłosi wykład pt. „Przyszłość ludzkości w kosmosie. Identyfikacja zagrożeń oraz możliwości współczesnej medycyny i farmakologii„.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2