Mowa nienawiści a wolność słowa w internecie – wykład otwarty

Gdzie przebiega granica pomiędzy wolnością słowa a sianiem nienawiści? W jaki sposób użytkownicy internetu nawet nieświadomie przyczyniają się do rozprzestrzeniania nienawiści? I jak Policja reaguje w przypadkach wykrycia przypadków siania nienawiści w sieci? Między innymi te sprawy zostały poruszone podczas wykładu otwartego, który odbył się 19 marca 2012 roku. Wykład pod tytułem „Mowa nienawiści a wolność słowa w internecie” wygłosił podinspektor Mariusz Skiba, Pełnomocnik Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji ds. Ochrony Praw Człowieka w Policji.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2