„Działania Narodowego Banku Polskiego w okresie spowolnienia gospodarczego” – wykład otwarty Wiceprezesa NBP, pracownika naukowego WSIiZ, prof. W.Kozińskiego

8 czerwca 2009 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbył się wykład otwarty: „Działania Narodowego Banku Polskiego w okresie spowolnienia gospodarczego”. Wygłosił go Wiceprezes tego banku, pracownik naukowy WSIiZ, prof. dr hab. Witold Koziński. Wykład odbył się w ramach organizowanego w WSIiZ MIESIĄCA WIEDZY, który został poświęcony Ekonomii.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2