Debata kandydatów do Parlamentu Europejskiego w WSIiZ

3 czerwca 2009 roku w siedzibie WSIiZ odbyła się debata kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Rozmowa toczyła się pod hasłem „Fundusze strukturalne a rozwój polskich uczelni”. Tuż po godzinie 12:00 przywitał wszystkich Prorektor ds. Nauki, prof. Jerzy Chłopecki. – Na tej uczelni nikt jajkami nie będzie w Was rzucał, ale na tym kończą się uprzejmości. Zachęcam, byście byli dociekliwi i ostrzy – rozpoczął debatę Profesor. W rolę moderatorów wcielili się Ewa Nowak i Dominik Łazarz z Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej WSIiZ. W debacie udział wzięli: Mieczysław Janowski (PSL), Marta Niewczas (SLD), Krzysztof Martens (CENTROLEWICA) oraz Marek Poręba (PO).

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2