Od kwietnia br. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania przechodzi na kształcenie w trybie hybrydowym.

Oznacza to, że wykłady i konwersatoria  nadal będą realizowane zdalnie, ale pozostałe zajęcia dydaktyczne będą odbywały się tradycyjnie w salach – zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Od zasad tych Uczelnia może wprowadzić pewne wyjątki (wynikające z uwarunkowań logistycznych bądź programowych, np. zajęcia prowadzone na ścieżkach anglojęzycznych, czy zajęcia, których specyfika determinuje formę kształcenia).

Dla studentów, którzy przebywają obecnie na terenie Ukrainy i nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych, zorganizowane zostaną pod koniec semestru dodatkowe zajęcia uzupełniające, bądź przygotowane zostaną inne rozwiązania, które umożliwią kontynuację kształcenia. W tej trudnej, wojennej sytuacji będziemy podchodzić do tego problemu elastycznie – mówi dr Wergiliusz Gołąbek, Rektor WSIiZ.

Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania rozpoczęli naukę w semestrze letnim 2021/22 w formie zdalnej. Poprzedni komunikat dotyczący nauczania w obecnym semestrze dostępny jest TUTAJ.