Finał „WSIiZ ma Talent” rozstrzygnięty!

14 występów uczestników z czterech krajów i jeden zwycięzca. Studenci z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania zaprezentowali swoje talenty przed publicznością online w trakcie finału Międzynarodowego Konkursu Artystycznego „WSIiZ Ma Talent”. Pierwszą nagrodę zdobyła studentka Filologii angielskiej – Ilona Babicz z Polski, która zaśpiewała autorski utwór „Perfect Storm”.

8. edycja Międzynarodowego Konkursu Artystycznego „WSIiZ ma Talent” odbyła się 14 kwietnia 2021 r. o godz. 19:00 w Klubie IQ. O tytuł najbardziej utalentowanego studenta WSIiZ walczyli piosenkarze, tancerze, raper oraz wirtuoz gry na dombrze.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2