Nasza Uczelnia dołącza do 28. Finału WOŚP. Licytujemy między innymi prace profesora Wiktora Zina, miejsce honorowe na spotkaniu z Jerzym Owsiakiem oraz bilet na międzynarodową konferencję Internet Beta.
Tegoroczne licytacje:
- Dwie prace profesora Wiktora Zina, wieloletniego profesora WSIiZ i kierownika Katedry Dziedzictwa Kulturowego i Humanizacji Biznesu, architekta, rysownika i scenografa, gospodarza popularnego programu telewizyjnego „Piórkiem i węglem”.
„Pejzaż żniwny”, Wiktor Zin, rysunek w technice: pastel sucha. Format: bez ramy 100×70. Praca powstała 19 listopada 1998 roku na zajęciach prowadzonych przez Wiktora Zina w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania.
„Studium Twarzy”, Wiktor Zin, rysunek w technice: węgiel i kreda biała, Format: bez ramy 48 x 65, z ramą 67 x 87.
- Miejsce honorowe dla pięciu osób (jedna osoba licytująca może zaprosić cztery osoby towarzyszące) na debacie z udziałem Jerzego Owsiaka odbywającej się w ramach cyklu paneli dyskusyjnych „W labiryncie świata”.
W debacie „Siła miłości” gośćmi Wyższej Szkoły informatyki i Zarządzania będą: Lidia Niedźwiedzka-Owsiak i Jerzy Owsiak oraz siostra Małgorzata Chmielewska. Uczestnicy spotkania zwrócą uwagę na róże oblicza współczesnej miłości, a także na zagrożenia, jakie stwarzają dla niej współczesne czasy. Krytycznej ocenie poddadzą stwierdzenie, czy faktycznie miłość jest tylko wtedy, gdy jesteśmy prawdziwi w oczach drugiego człowieka. Odniosą się również do okoliczności i sposobów, przy pomocy których deprecjonowana jest dzisiaj idea miłości, i w końcu opowiedzą o tym, jak to jest kochać, gdy ważniejsza od siebie samych staje się pomoc drugiemu człowiekowi. Dyskusję poprowadzi – doskonale znany wszystkim wiernym słuchaczom cyklu – red. Wojciech Bonowicz z Tygodnika Powszechnego, a w czasie spotkania nie zabraknie również głosu publiczności. Debata odbędzie się 25 marca 2020 roku w Filharmonii Podkarpackiej o godzinie 17.00. Zwycięzcy aukcji gwarantujemy 5 darmowych biletów do Loży nr I, oraz możliwość wykonania zdjęcia wspólnie z gośćmi debaty i wydruk fotografii.
- Bilet na tegoroczną konferencję Internet Beta 16-19 września 2020.
Internet Beta to jedno z najważniejszych w kraju spotkań branży internetowej, łączące wiele środowisk związanych z internetem: psychologów, socjologów, politologów, przedstawicieli agencji interaktywnych, reklamowych, właścicieli i zarządzających największymi serwisami, twórców aplikacji, startupów, inwestorów, marketerów. Osoba, która wylicytuje bilet, otrzyma także ekskluzywną bluzę konferencji Internet Beta.
- „Cztery żywioły”, Daria Pyziak, grafika, zwycięska praca II Przeglądu Prac Graficznych „Deadline” 2019, wydruk na płótnie artystycznym Canvas. Format: bez ramy 70 x 100 cm.
Na II Przegląd Prac Graficznych „Deadline”w 2019 roku spłynęło 5 tysięcy studenckich projektów, zrealizowanych przez studentów i absolwentów Grafiki Komputerowej i Produkcji Multimedialnej WSIiZ. Daria Pyziak, studentka II roku grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej WSIiZ, bezapelacyjnie wygrała w kategorii: grafika. Nazwa przeglądu – „Deadline” – odnosi się do „terminu końcowego” oddania zlecenia, świetnie znanego w świecie grafików. W tym przypadku studenci także pracowali nad swoimi projektami do ostatniej chwili, jednak nikt nie doznał uszczerbku na zdrowiu…
- Publikacje wydawnictwa Copernicus Center Press, działającego pod auspicjami Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych, ufundowanego przez ks. Michała Hellera, laureata nagrody Templetona. WSIiZ jest jednym ze współzałożycieli tego wydawnictwa. Każda książka opatrzona jest autografem Autora!
Daniel L. Everett – „Język„
David N. Schwarz – „Enrico Fermi„
Karol Jałochowski – „Heretycy, Buntownicy, Wizjonerzy. 22 podróże z największymi umysłami naszych czasów”
Marcin Łobejko, Łukasz Lamża – „Co się dzieje w świecie kwantów?”
Bartosz Brożek, Michał Heller, Jerzy Stelmach – „Spór o rozumienie”
Prof. M. Heller – „Podglądanie Wszechświata”
- Spersonalizowana forma na czekoladę z druku 3D.Wykonana z super elastycznego materiału.
- Kurs makijażu. W programie: analiza kolorystyczna; przegląd kosmetyczki; technika wykonania makijażu dziennego i wieczorowego – profilowanie konturu twarzy, korekcja brwi i kształtu ust, makijaż oka; transformacja makijażu dziennego w wieczorowy – kilka trików dla aktywnych kobiet; makijaż gwiazd – jak uzyskać efekt mokrej, świetlistej skóry; najczęstsze błędy w makijażu. Czas trwania: 3 godz. zegarowe (4 lekcyjne) w Laboratorium Wizażu i Stylizacji (Kielnarowa). Prowadzący: mgr Małgorzata Sokół
-
Biznesowa sesja fotograficzna przeprowadzona w profesjonalnym studiu fotograficznym mieszczącym się w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej. Wykonana przez doświadczonego fotografa z wieloletnim stażem.