Odbierz certyfikat udziału w projekcie

Odbierz certyfikat udziału w projekcie

Nauczyciele, którzy wykorzystają udostępnione wykłady w nauczaniu zdalnym oraz studenci i uczniowie, którzy wezmą udział w wykładach – mogą otrzymać potwierdzenie udziału w projekcie „Przybij piątkę nauce” w formie certyfikatu.

W celu otrzymania certyfikatu prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Certyfikaty udziału w projekcie „Przybij piątkę nauce” zostały przewidziane również dla uczniów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zapytania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu obsługi zapytania. Odmowa podania danych skutkuje odmową odpowiedzi na zapytanie. | Polityka prywatności |

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2