BIP WSIiZ

Dr inż. Mirosław Hajder

Adiunkt w Katedrze Inteligentnych Systemów i Sieci.

Doktor nauk technicznych (Politechnika Kijowska, rok 1990), magister Informatyki (Narodowy Uniwersytet Techniczny Ukrainy w Kijowie).

Zainteresowania naukowe koncentrują się wokół cyberbezpieczeństwa, sieci obliczeń brzegowych oraz systemów CAD/CAM/CAE. Zajmuje się również projektowaniem, budową, wdrażaniem oraz eksploatacją systemów informacyjnych przedsiębiorstw przemysłowych. W tym zakresie prowadzi badania, ekspertyzy oraz doradztwo. Bierze czynny udział w wielu projektach informatycznych realizowanych na uczelni.

 

Prowadzone przedmioty:

Technologie sieciowe (CCNA), Pomiary i sterowanie w sieciach sensorowych, Gra decyzyjna – wybrane problemy informatyczne, Laboratorium dyplomowe, Pozyskiwanie i odzyskiwanie danych elektronicznych, Seminarium dyplomowe.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Dr inż. Mirosław Hajder
Katedra Inteligentnych Systemów i Sieci
e-mail: mhajder@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386m,
p. KM102


KONSULTACJE

 

 

Conducted courses:

Materials for students are available at the relevant courses at the Blackboard platform.

 

Office hours

 

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Telefon: 17 866 11 11

Fax: +48 17 866 12 22

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

Zapisz się do newslettera

Skip to content