BIP WSIiZ

Mgr Ewelina Jemioło

Nauczyciel języka polskiego jako obcego i języka rosyjskiego od 2009 roku do chwili obecnej. Lektor języka polskiego jako obcego i rosyjskiego w WSIiZ, na Politechnice Rzeszowskiej, w Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska” oraz w Stowarzyszeniu „Absolwent”, gdzie ponadto pełnię funkcję eksperta ds. nadzoru realizacji programu ścieżki kulturowo-cywilizacyjnej w ramach projektu „ W nowym miejscu – edukacja drogą do integracji – część II”. Lektor języka polskiego jako obcego w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim – prowadzenie zajęć dydaktycznych na kursie letnim.
Od 2015 roku jestem egzaminatorem TELC z języka polskiego jako obcego na poziomie DUAL B1, B2 oraz języka rosyjskiego na poziomie A1, A2, B1, B2.

Od 2019 roku pełnię funkcję Przewodniczącej Komisji Egzaminacyjnej ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego.
Dodatkowo jestem współtwórcą platformy e-learningowej do nauki języka polskiego jako obcego: www.polskidlaprofesjonalistow.pl

 

Prowadzone przedmioty:

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

ejemiolo@wsiz.edu.pl


KONSULTACJE

poniedziałek: 14:30-15:15, RA 241

środa: 14:30-15:15, RA 241

 

 

 

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Telefon: 17 866 11 11

Fax: +48 17 866 12 22

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

Zapisz się do newslettera

Skip to content