mgr Mariusz Babiarz

  • Absolwent wydziału filologii angielskiej UJ, kierunek: lingwistyka – praca magisterska na temat dystrybucji posesywu i przedimka określonego w syntagmach nominalnych konkretnych w języku angielskim.
  • Absolwent wydziału filologii francuskiej WSP w Krakowie, kierunek: lingwistyka – praca magisterska na temat możliwości alternacji zaimka dzierżawczego i rodzajnika określonego w grupach nominalnych w języku angielskim i francuskim.
  • Udział w projekcie Adminet-Ost-West – administracyjna sieć szkoleń i wymiana doświadczeń w Europie w ramach programu Leonardo da Vinci.
  • Udział w szkoleniu organizowanym przez CJO WSIiZ dla egzaminatorów TELC z języka francuskiego na poziomie B1.
  • Współpraca z WSIiZ w Rzeszowie od roku 1998.

 

  • Nietypowo, ale skutecznie – mp3 player w nauczaniu języka obcego, [w] Języki Obce w Szkole, nr 6/2008, wyd. CODN
  • Wykorzystanie sztucznej inteligencji i komunikatorów internetowych na lekcjach języka obcego, [w] Języki Obce w Szkole, nr 4/2010

Prowadzone przedmioty:

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

mbabiarz@wsiz.edu.pl


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego konsultacje dla studentów prowadzone są w formie zdalnej: za pomocą narzędzia CISCO Webex Meetings w ramach funkcji „Pokój osobisty”. W celu skorzystania z konsultacji należy dołączyć do „Pokoju osobistego” w wyznaczonych przez wykładowcę terminach. Link do „Pokoju” jest identyczny dla każdego z nauczycieli, przy czym ostatni człon linku to pierwsza litera imienia i nazwisko danego nauczyciela (bez polskich znaków), np. https://wsiz.webex.com/meet/jkowalski
W uzasadnionych przypadkach konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Uczelni, po uprzednim umówieniu się z nauczycielem.

Konsultacje

Cisco Webex https://wsiz.webex.com/meet/mbabiarz
tydzień A: Niedziela 15.25 – 16.10
tydzień B: Niedziela 15.25 – 16.10

Proszę również o kontakt mailowy.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021