Niewątpliwie studia po angielsku w Polsce z roku na rok wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Jest to zauważalne zwłaszcza wśród kandydatów poważnie myślących o znalezieniu zatrudnienia nawet w najdalszych zakątkach świata. Oczywistym profitem jest zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności na najwyższym poziomie. Dodatkowo studia oferują doskonałą okazję do podniesienia własnych kompetencji lingwistycznych.

Znajomość języka obcego staje się obecnie niezbędna do sprawnego poruszania się w wielokulturowym, wymagającym środowisku. Często stanowi jedno z głównych kryteriów podczas rozmów o pracę. Również Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania proponuje kandydatom ofertę opartą o poszukiwane studia anglojęzyczne. Ich wyróżnikiem jest to, że dodatkowo zostały dostosowane do wymagań współczesnego świata. Są godne uwagi, gdyż odpowiadają na potrzeby nowoczesnego rynku pracy. Wśród nich każdy kandydat znajdzie kierunek odpowiadający swoim indywidualnym predyspozycjom.

Kierunki przyszłości? Szukaj ich na studiach anglojęzycznych!

WSIiZ prowadzi studia anglojęzyczne w trybie dziennym oraz trybie zaocznym, w ramach kształcenia na studiach licencjackich (I stopnia) oraz magisterskich (II stopnia). Podczas zajęć, studenci zdobywają doświadczenie pod okiem polskich i międzynarodowych ekspertów. Otrzymują również możliwość aktywnej współpracy z licznymi partnerami biznesowymi kierunków. Wśród nich wyróżnić można m.in.: krajowych i światowych przedstawicieli wielu dochodowych branż. Ze względu na mnogość partnerstw, przed studentami otwierają się drzwi do zdobycia wielu cennych certyfikatów, uznawanych międzynarodowo.

Partnerstwa

Współpraca z partnerami to także szansa aktywnego uczestnictwa w programach szkoleniowych. Bez wątpienia warto już na studiach korzystać z poszerzania doświadczenia i poznawania licznych branż od podszewki. Dzięki obowiązkowym praktykom studenckim, studenci zyskują praktyczne przygotowanie do rozwoju i podjęcia dalszej kariery zawodowej. Co ważne – praktyki często odbywają się właśnie w siedzibach partnerów. To pozwala poznać wybrane środowisko biznesowe od podszewki.

Studia anglojęzyczne – korzyści

Uczelnia oferuje możliwość zdobycia wykształcenia na 6 kierunkach studiów prowadzonych w języku angielskim. W ich obrębie studenci mogą wybrać indywidualne i atrakcyjne ścieżki kształcenia. Na kandydatów czeka także wiele nowoczesnych specjalności, odpowiadających na aktualne potrzeby współczesnego rynku pracy. Na studiach anglojęzycznych kandydaci zyskują nie tylko kompleksowe przygotowanie do wkroczenia do światowej branży IT oraz lotniczej. Mają także do czynienia m.in. z prężnie rozwijającym się rynkiem gier cyfrowych. Wieloletni specjaliści i eksperci z branży czynnie uczestniczą w nieustannym przekazywaniu wiedzy młodemu pokoleniu.

Warto wiedzieć, że wszystkie oferowane przez WSIiZ studia anglojęzyczne prowadzone są wyłącznie w trybie dziennym (stacjonarnym). Dodatkowo, na mocy decyzji Władz Uczelni, w roku akademickim 2020/2021 wprowadzono tzw. nauczanie hybrydowe. Łączyło ono cechy kształcenia stacjonarnego, wykorzystującego bazę dydaktyczną Uczelni oraz dwa kampusy – w Rzeszowie i Kielnarowej, z innowacyjnym e– learningiem. Kształcenie online odbywało się przez Internet za pomocą jednego z najnowocześniejszych narzędzi. Dzięki Cisco Webex Meetings studenci zyskują nieograniczony dostęp do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, prowadzonych w trybie synchronicznym i czasie rzeczywistym, a zapewniony bezpośredni kontakt z wykładowcą i grupą pozwala jeszcze lepiej przyswajać i utrwalać wiedzę oraz umiejętności.

Międzynarodowa uczelnia| Jak tutaj wyglądają studia anglojęzyczne – licencjackie i inżynierskie?

WSIiZ, jako uczelnia międzynarodowa, mocno stawia na nieustanny i globalny rozwój. W związku z tym, obecnie – na studiach dziennych i zaocznych, kształci studentów z ponad 50 krajów świata. To pozwala oswoić się z odmiennymi narodowościami, kulturami i obyczajami. Wielokulturowe znajomości mogą okazać się przydatne w prywatnej i zawodowej przyszłości. Część kandydatów nie do końca jest świadoma tego, jak wyglądają studia po angielsku. Właśnie dlatego długo zastanawiają się nad ich wyborem. Główną zasadą jest to, że wymagają one codziennego posługiwania się językiem obcym. 100% zajęć odbywa się właśnie w języku angielskim. Brak perfekcyjnego opanowania języka nie powinien stanowić przeszkody do wyboru studiów na jednym z anglojęzycznych kierunków.

Uczelnia międzynarodowa
Wybierz kształcenie anglojęzyczne.

Specjalnie dla studentów, uczelnia oferuje możliwość wzięcia udziału w doszkalających kursach językowych. Dzięki temu bez problemu poradzą sobie podczas zajęć na studiach licencjackich oraz magisterskich. Język angielski to lingua franca (wspólny język), który został przyjęty jako oficjalny język biznesu, a podjęcie studiów anglojęzycznych – dziennych lub zaocznych, pomoże w nabyciu wprawy w posługiwaniu się językiem ogólnym oraz charakterystycznymi zwrotami, wykorzystywanymi m.in.: podczas prowadzenia ustaleń i negocjacji biznesowych lub pozyskiwania kontrahentów.

Centrum Języków Nowożytnych WSIiZ

We WSIiZ aktywnie funkcjonuje Centrum Języków Nowożytnych WSIiZ. To nowoczesne Centrum Egzaminacyjne wielu najbardziej renomowanych instytucji krajowych i międzynarodowych. Oferuje możliwość zdobycia certyfikatów uznawanych nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Na liście instytucji znalazły się m.in.:

  • The European Language Certificates (telc),
  • London Chamber of Commerce and Industry (LCCI),
  • Educational Testing Service Global (ETS),
  • Pearson Test of English General (PTE).

Studia anglojęzyczne w Rzeszowie – poznaj wszystkie atuty!

Konkurencja na współczesnym rynku pracy nieustannie wzrasta. Ukończenie kierunku polskojęzycznego nie daje już pełnej gwarancji zdobycia wymarzonego stanowiska pracy. Co istotne, może znacząco wpłynąć na ograniczenie perspektyw zarobkowo – rozwojowych. Z drugiej strony, możliwość pochwalenia się ukończeniem studiów anglojęzycznych jest atutem już podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Dyplom poświadczający ukończenie studiów anglojęzycznych daje absolwentom możliwość decydowania o własnym losie oraz indywidualnego wyboru kraju, w którym chcą podjąć przyszłą pracę. A to jeszcze nie wszystko! Wybór studiów w języku angielskim w Rzeszowie, to postawienie na:

  • innowacyjne kierunki anglojęzyczne,
  • nowoczesne rozwiązania,
  • atrakcyjne perspektywy rozwoju.

To wszystko stanowi przepustkę do dalszej, błyskotliwej kariery – w każdym zakątku świata.

Już teraz dowiedz się więcej o studiach anglojęzycznych we WSIiZ.