Najlepsze prace tegorocznej edycji „Deadline VI” zawisły w Kielnarowej. Przegląd Prac Graficznych „Deadline” jest zbiorem najlepszych, wyselekcjonowanych przez dydaktyków WSIiZ, prac studentów i absolwentów. Na VI edycję Przeglądu Prac Graficznych „Deadline” spłynęło 120 prac, a do wystawy zakwalifikowanych zostało 30: 24 grafiki, 1 zestaw szkiców ołówkiem oraz 5 animacji.

Zwycięstwo w kategorii „Grafika” przypadło Sabinie Popek, studentce drugiego roku Projektowania graficznego, za plakat „Bomb apetit”. W kategorii „Animacja” zwyciężyła praca pt. „Szczęście” Jakuba Paśko, studenta trzeciego roku Grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej.

Prace wybrali dydaktycy prowadzący zajęcia na kierunkach Grafika komputerowa i produkcja multimedialna oraz Projektowanie graficzne. Wszystkie zakwalifikowane do przeglądu „Deadline VI” prace można oglądać w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej.

Sprawdź nazwiska autorów poszczególnych prac