Zapraszamy studentów, absolwentów i specjalistów różnych kierunków studiów na największe, ogólnopolskie targi wspierające rozwój kariery młodych osób. Absolvent Talent Days organizowane są przez Grupę Absolvent, a Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, jako jedyna uczelnia, objęła patronatem naukowym to wydarzenie.

Setki ofert pracy, możliwości odbycia staży i praktyk, a także bezpłatne szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich, oraz spotkania ze znanymi ludźmi biznesu i mediów – to wszystko czekać będzie na uczestników Absolwent Talent Days.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

W X jubileuszowej edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 750 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć będzie można przedstawicieli koncernów o międzynarodowej sławie, jak chociażby Deloitte, Jeronimo Martins, Airbus czy Śnieżka.

Poprzednie edycje Absolvent Talent Days przyciągnęły już setki tysięcy osób. Młodość, pasja i energia – te trzy słowa idealnie opisują uczestników targów pracy. Do tej pory 18 000 z nich znalazło wymarzone miejsce zatrudnienia.

Program targów oraz katalog firm biorących udział w wydarzeniu, znajduje się na stronie Absolvent Talent Days. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą wziąć udział w targach, zachęcamy do pobrania bezpłatnego biletu na stronie www.absolvent.pl/talentdays/rzeszow-targi-pracy

Bilet będzie można otrzymać także w dniu wydarzenia w punkcie rejestracji.