Reprezentanci Klubu Uczelnianego AZS WSIiZ zdobyli 3 medale na Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w tenisie kobiet i mężczyzn.

W czwartek 27 kwietnia br. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania zorganizowała Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w tenisie kobiet i mężczyzn. Zawody odbyły się na kortach rzeszowskiego ROSiRu. W zawodach wzięli udział reprezentanci pięciu podkarpackich uczelni. Wśród kobiet najlepsza okazała się nasza studentka – Marta Mysko, która od trzech lat pozostaje najlepszą zawodniczką. Ponadto reprezentantki WSIiZ w klasyfikacji drużynowej kobiet zdobyły I miejsce.

Mężczyzn reprezentowali pracownicy ZWFiS – Damian Liśkiewicz oraz Piotr Grabowski. Damian Liśkiewicz w klasyfikacji indywidualnej zdobył brązowy medal, a Piotr Grabowski zajął czwarte miejsce. Natomiast w klasyfikacji drużynowej reprezentanci WSIiZ wywalczyli srebrny medal.