Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje dla obywateli Ukrainy szkolenie dotyczące zasad prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wydarzenie to odbędzie się w ramach działalności świetlicy „Przyjdź i odpocznij. Nauka, relaks, zabawa”.

Szkolenie zostanie zrealizowane 22 czerwca br., o godz. 14:00, w Klubie Akademickim IQ w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (ul. Sucharskiego 2, Rzeszów).

Plan szkolenia:

• 14:00 – 15:20 –  Przedstawiciel Biura Ewidencji Działalności Gospodarczej i Zezwoleń Urzędu Miasta Rzeszowa poprowadzi część dot. prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej.
  • 15:20 – 16: 40 –  Mec. Magdalena Soboń oraz mec. Roman Soboń z Okręgowej Rady Adwokackiej przybliżą słuchaczom zagadnienia związane z rejestracją spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym.
  • 16:40 – 17:40 – Monika Smaczna z rzeszowskiego oddziału Enterprise Europe Network zapozna słuchaczy z ofertą usług doradczych świadczonych dla przedsiębiorców/przyszłych przedsiębiorców.

Organizatorzy:
WSIiZ, EEN Rzeszów, Urząd Miasta Rzeszowa, Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie.