Już niebawem Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ będzie gościć studentów z całej Polski. Pasjonaci nauk m.in. medycznych, informatycznych czy ekonomicznych spotkają się w trakcie XIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pn. „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”. Wydarzenie odbędzie się w terminie 25-26 maja 2022 roku.

Celem Konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu ” jest promocja działalności młodych naukowców, prezentacja badań i poglądów oraz integracja środowisk akademickich. W ramach wydarzenia przewidziano pięć paneli tematycznych:

• Innowacje w ekonomii i zarządzaniu (moderator: dr Mirosława Braja)
  • Innowacje technologiczne – możliwości komercjalizacji (moderator: dr Marek Jaszuk)
  • Nauki medyczne i zdrowie – innowacyjne rozwiązania (moderator: dr hab. Konrad Szychowski, prof. WSIiZ)
  • Dziennikarstwo i nowe media – wyzwania XXI wieku (moderator: dr Iwona Leonowicz-Bukała)
  • Zrównoważony rozwój (moderator: dr Justyna Berniak-Woźny)

W każdym panelu zostanie przeprowadzony konkurs na najciekawszą prezentację. Najlepsze wystąpienie organizatorzy nagrodzą kartami prezentowymi do Empiku.

Wybrane referaty prezentowane podczas konferencji, po pozytywnej recenzji, mogą zostać opublikowane w czasopismach znajdujących się w wykazie MEiN: Financial Internet Quarterly (40 pkt.), Studia Humana (40 pkt.) oraz Soci@lCommunication (20 pkt.).

Termin rejestracji na konferencję upływa 6 maja 2022 roku. Studenci z kół naukowych WSIiZ mogą uczestniczyć w konferencji bezpłatnie (udział zostanie sfinansowany przez Uczelnię).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu ” oraz na Facebooku konferencji.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Marszałka Województwa Podkarpackiego. Wydarzenie otrzymało również wsparcie Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Doskonała nauka”.