Zapraszamy wszystkich studentów, którzy swoją zawodową przyszłość chcą związać z biznesem i z IT, na otwarty wykład z projektowania procesów z wykorzystaniem Low-Code. Wykład odbędzie się 12 kwietnia br.

Czym są platformy No Code/Low Code i dlaczego firmy Gartner i Forrester prognozują, że do 2025 roku ponad 70% aplikacji biznesowych będzie tworzonych w tej technologii. Jak systemy modelujące procesy zmieniają rzeczywistość w firmach. Dlaczego rozwój NC/LC wpływa na rynek pracy, jak zmienia się pozycja działów IT i kim są „Citizen Developerzy”. O tych i wielu innych rzeczach będą mogli dowiedzieć się uczestnicy wykładu pt. „Projektowanie procesów z wykorzystaniem Low-Code dla studentów planujących pracę w biznesie i w IT”.

Prelegentami będą: Urszula Słupik, Adrian Baszak z firmy WEBCON.

Wykład odbędzie się w piątek, 12 kwietnia br., w godzinach 9.30-13.30 w sali RA 53 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania przy ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2.

Grafika zapowiadająca wykład, podzielona na dwie części. W górnej części na czerwonym tle białe napisy: tytuł wykładu - Projektowanie procesów z wykorzystaniem Low-Code dla studentów planujących pracę w biznesie i w IT, przy symbolu kalendarza - Piątek, 12 kwietnia; przy symbolu zegara – 9:30-13:30, przy symbolu pinezki na mapie - Sala RA 53, ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2 W dolnej części na białym tle znajdują się napis – W czasie wykładu dowiesz się, a następnie od punktów - czym są platformy No Code/Low Code i dlaczego firmy Gartner i Forrester prognozują, że do 2025 roku ponad 70% aplikacji biznesowych będzie tworzonych w tej technologii; jak systemy modelujące procesy zmieniają rzeczywistość w firmach. Dlaczego rozwój NC/LC wpływa na rynek pracy, jak zmienia się pozycja działów IT i kim są "Citizen Developerzy". Na samym dole loga organizatorów: WEBCON i Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.