28 i 29 lutego 2012 roku odbędą się Podkarpackie Targi Edukacyjne, na których pojawi się również Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Targi Edukacyjne przygotowane zostały z myślą o młodzieży kończącej naukę w szkołach średnich, a także o mieszkańcach Podkarpacia zainteresowanych zdobywaniem wykształcenia, jego pogłębieniem czy aktualizacją już posiadanych kwalifikacji.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, podobnie jak w poprzednich edycjach spotkań, przygotowała profesjonalne multimedialne stoisko. Podczas targów będzie można porozmawiać ze studentami, pracownikami, czy władzami Uczelni o tym, jak wyglądają realia studiowania.

W licznych konkursach, wygrać będzie można uczelniane gadżety, koszulki oraz kalendarze z limitowanej edycji, przygotowanej specjalnie na te targi.