Inauguracja roku akademickiego 2022/2023 odbędzie się 5 października 2022 roku (środa), o godz. 11:00 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej. Wykład inauguracyjny pt. „Zrównoważony rozwój – filozofia dla zabieganych” wygłosi prof. dr hab. inż. Jerzy Zwoździak.

Uroczystość inauguracji to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu uczelni. Symbolicznie rozpoczyna nowy rok akademicki dla całej społeczności akademickiej, którą tworzą studenci, dydaktycy oraz pracownicy naukowi i administracyjni uczelni. To również ważny dzień dla naszych partnerów biznesowych, samorządowych i instytucjonalnych, z którymi od 26 lat aktywnie uczestniczymy w życiu naukowym i gospodarczym.

Program inauguracji

Po zakończeniu części oficjalnej Inauguracji odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej I Biennale im. prof. Józefa Szajny. I Biennale im. prof. Józefa Szajny wpisuje się w obchody stulecia urodzin prof. Józefa Szajny przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.