Po ponad dwóch latach przerwy w organizacji stacjonarnych wydarzeń spowodowanej pandemią z ogromną radością wracamy do tradycyjnej formuły Dni Otwartych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Dzień Otwarty WSIiZ odbędzie się 7 czerwca 2022 roku na terenie kampusu uczelni w Kielnarowej.

Czekamy na naszych gości z bogatym programem warsztatów praktycznych, których uczestnicy będą mogli dowiedzieć się między innymi:
– Czy na Instagramie można zarobić?
– Fotomanipulacja czyli jak wyglądać lepiej na zdjęciu?
– Fotogrametria na skróty, czyli jak za pomocą telefonu skanować rzeczywistość?
Ponadto na naszych warsztatach będzie można zrobić własny kosmetyk, poznać trendy w makijażu na bieżący rok czy wykonać jogę twarzy i popularny ostatnio taping

W trakcie wydarzenia nasi pracownicy i studenci będą udzielać szczegółowych informacji na temat kierunków, specjalności, programu studiów, stypendiów oraz oferty dodatkowej: kół naukowych, działań samorządu studenckiego oraz praktyk.

Dla naszych młodych Gości przygotowaliśmy również strefę relaksu: CHII&GRILL, a w niej między innymi: pokazy taneczne, bramkę celnościową, ściankę wspinaczkową, tyrolkę oraz poczęstunek: dania z grilla i vege oraz napoje.

Nauczycieli zapraszamy do strefy VIP, w której odbędzie się m.in. wykład dr Barbary Przywary, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej WSIiZ, pt. Fake newsy – dlaczego wierzymy w bzdury?”, w programie jest także poczęstunek oraz …mini SPA.

Zachęcamy do zgłoszenia uczestnictwa grup zorganizowanych i osób indywidualnych za pomocą wygodnego formularza on-line. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 maja, a liczba miejsc jest ograniczona – dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na przesłany formularz otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z potwierdzenie zapisu i informacjami organizacyjnymi.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem Dnia Otwartego – Magdaleną Łobodzińską: mlobodzinska@wsiz.edu.pl tel. (17)8661261/e-mail: lub kierownikiem działu marketingu – Mariolą Pikor – tel. 667 152 082.

Plakat dnia Otwartego z punktami programu