W semestrze letnim 2023/2024 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania po raz kolejny organizuje akcję „Wykłady dla chętnych”. Oprócz zajęć w ramach swojego planu studiów wszyscy studenci WSIiZ mogą bezpłatnie skorzystać z możliwości uczęszczania na wybrane przez siebie wykłady. Oferta “Wykładów dla chętnych” obejmuje 44 tematy i blisko 800 godzin zajęć.

UWAGA

W „Wykładach dla chętnych” można wziąć udział na zasadzie wolnego słuchacza, czyli bez konieczności rejestrowania obecności czy zdawania egzaminu. Prosimy na bieżąco sprawdzać szczegóły dotyczące wykładów na Wirtualnej Uczelni. Wykłady dla chętnych w bieżącym semestrze będą realizowane dwutorowo: na studiach stacjonarnych – tradycyjnie, a na studiach niestacjonarnych – online, za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meetings.